About

O nás

  • Vítejte v naší komunitě Opravdového zdraví.

    Jsme skupina nadšenců pro zdravý životní styl, podpořená švédskou společností ZINZINO. Naším posláním je sdílet poznatky a zkušenosti, jenž lidem kolem nás umožní prožívat delší, kvalitnější i šťastnější život.

    Jsme přesvědčeni, že vše co k dosažení opravdového zdraví potřebujete je přístup k těm správným informacím a jejich následné využití.

Náš tým

Staráme se o vás

Icon

Zdeněk je hlava našeho týmu a podnikatel v pravém slova smyslu. Po založení dvou velkých firem ho ale vlastní podnikání začalo svazovat, nesl tíhu rizika a proto se rozhodl investovat svůj čas a energii do rozvíjení pasivních příjmů. Svým úsilím a pilnou prací dokázal vytvořit síť partnerů, která se nadále rozrůstá. Pro Zinzino se rozhodl, protože prostřednictvím sítě partnerů může nabídnout skvělé produkty 10 tisícům klientů, zlepšit zdraví jim i jejich blízkým a zároveň povznést jejich životní úroveň. To mu dává velký smysl a skvělý pocit z výsledků jeho práce.

Icon

Petra má za sebou dlouhou cestu. Kariéru právničky krátkodobě vyměnila za život na pláži, kde se inspirovala jednoduchostí přípravy pokrmů. Po narození dcery opustila práva úplně a začala se plně věnovat propagaci zdravého životního stylu, především zdravého vaření. Učí ženy vařit intuitivně, s láskou a radostí.

Pro ZINZINO se rozhodla díky účinným produktům, které považuje teď již za běžnou součást jejího jídelníčku. Věří, že zařazení ZINZINO produktů může změnit život i lidem, pro které teď ještě kompletní změna jídelníčku moc velký krok…

Icon

Petr působí jako osobní trenér a kouč se zaměřením na opravdové zdraví. Doplnit co chybí a omezit co přebývá. Změnit chybné vzorce chování, které nás ovlivňují. Nalézt svou jedinečnost a naplnit svůj potenciál. Říká:

„Díky koučovací praxi jsem začal vnímat, jaký vliv má naše strava, myšlení a vzorce chování na naše zdraví. Naučil jsem se, že opravdové zdraví přináší vyrovnaný stav mysli a těla, že jedno bez druhého není dlouhodobě funkční. A hlavně jsem pochopil, že všechny poklady světa jsou nám k ničemu, když chybí opravdové zdraví. Rád k němu pomohu i TOBĚ. Na tvé cestě ti budu parťákem do pohody i nepohody. Jedno ale nebudu - šlapat za tebe. To budeš muset sám. Jdeš do toho?“

Icon

MUDr. Petra Chvátalová je psychiatrička a celostním přístupem. Opustila zdravotní systém, který jí přestal dávat smysl a pomáhá lidem zbavit se psychických potíží komplexně, účinně a bez léků. Jeden z pilířů, o který se opírá v péči o klienty je výživa a v právě s ní kvalitně a efektivně pomáhají ZINZINO produkty. A TOP v péči o duševní zdraví je právě šafrán obsažený v přípravku Viva +

Icon

Ing. arch. Hynek Trnka, 49 let, původní profesí architekt a více než deset let jsem pracoval jako finanční poradce. Jsem součástí projektu ZINZINO kvůli produktům, které mají blahodárný vliv na lidské zdraví. Rád tento projekt sdílím s kamarády a známými.

Icon

Ing. Michaela Drábková, Ph. D. - je průvodcem člověka k lepší vzájemné komunikaci s psím chlupáčem, běhá maratony pro radost a věří, že tělo je mocný přírodní "mechanismus". K šíření povědomí o možnosti testování stavu těla ji přivedlo uvědomění, že zdraví není vidět ani cítit. To, co vnímáme jako bolest nebo projev nemoci je až důsledkem mnohaletého života v nevědomí toho, co se v nás odehrává. Každý si zaslouží vědět a mít možnost žít kvalitní život.

Napište nám